راهنمای شرکت در مسابقه

مسابقات به صورت روزانه برگزار می شود.

هر مسابقه شامل ۱۵ یا ۱۸ بازی است.

برای هر یک از این ۱۵ (۱۸) بازی سه انتخاب برد میزبان ، تساوی و برد میهمان وجود دارد.

شرکت کنندگان می توانند هر بازی را به شکل های متفاوت پیش بینی کنند. پیش بینی شامل انتخاب های تکی ، دوتایی و سه تایی است

هر کاربر برای شرکت در مسابقه باید حداقل یک کارت (فرم) پیش بینی شامل ۱۵ (۱۸) بازی ثبت نماید.


راهنمای محاسبه قیمت هر فرم

برای محاسبه مبلغ فرم پیش بینی ابتدا تعداد انتخاب ها برای هر بازی را بصورت جداگانه حساب می کنیم و سپس تمامی اعداد بدست آمده را در هم ضرب می کنیم.

در نهایت عدد بدست آمده را در قیمت هر کارت (فرم) که ۱ تومان در ۱۵ بازی (۱ ریال در ۱۸بازی) می باشد، ضرب می کنیم تا قیمت فرم به تومان محاسبه شود.

برای نمونه به شکل زیر توجه کنید:

راهنمای شرکت در مسابقه

برای محاسبه قیمت فرم تعداد انتخاب ها در هم ضرب می شوند:

۱۰۳۶۸=۲×۱×۳×۲×۲×۳×۲×۱×۲×۲×۳×۳×۱×۱×۲

این مبلغ در قیمت پایه که ۱ تومان(در ۱۵ بازی) است ضرب می شود، پس قیمت فرم ۱۰۳۶۸ تومان است.

همچنین در ۱۸ بازی مبلغ بدست آمده در مبلغ پایه ۱ ریال (۰.۱ تومان) ضرب می شود در نتیجه مبلغ نهایی بر ۱۰ تقسیم می شود.

برای پر کردن فرم ها نیازی نیست که مبلغ برگه را محاسبه کنید این کار به طور اتوماتیک انجام می شود و شما می توانید در هنگام پر کردن برگه قیمت آن را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که حداقل مبلغ شرکت در مسابقات ۹۶۰ تومان است.


زمان پایان مسابقه:

زمان پایان مسابقه ۳۰ دقیقه قبل از شروع اولین بازی است که از طریق کانال تلگرامی و وبلاگ اطلاع رسانی می شود.


کنترل صحت برگزاری مسابقات:

برای این کار و اطمینان کاربران به درستی برگزاری مسابقات، اطلاعات آفلاین شامل تمامی فرم های وارد شده کاربران در قالب برنامه ویندوزی به نام نرم افزار تصحیح فتوکل بعد از پایان زمان مسابقه پیش بینی و قبل از شروع اولین بازی از طریق کانال تلگرامی و وبلاگ قابل دریافت است که کاربران به شخصه می توانند نتایج بازی ها را وارد کرده و برندگان را مشاهده کنند. همچنین فایل pdf تمام فرم های کاربران هم از طریق کانال و وبلاگ در دسترس است.


اعلام نتایج و برندگی:

پس از اعلام نتیجه هر بازی ، شرکت کنندگانی که برای آن بازی پیش بینی درست انجام داده باشند یک امتیاز بدست خواهند آورد. چون هر مسابقه از تعدادی بازی تشکیل شده است محاسبه امتیاز برای تک تک بازی ها انجام میشود و در نهایت امتیاز هر فرم مشخص میشود .


راهنمای خرید اعتبار:

برای شرکت در مسابقات ، شرکت کنندگان باید ابتدا موجودی حساب خود را افزایش دهند. برای افزایش موجودی حساب وارد بخش مالی شوید.

شرکت کنندگان می توانند به دو روش خرید اعتبار نمایند :
  1. پرداخت آنلاین
  2. خرید اعتبار از طریق کارت به کارت

برای خرید اعتبار از طریق کارت به کارت که برای تمامی دارندگان کارت های شتاب در نظر گرفته شده است. شرکت کنندگان برای خرید اعتبار به این روش باید به خودپرداز بانک مراجعه کنند و مبلغ مورد نظر را از طریق منوی انتقال وجه به یکی از کارت های سایت که شماره آنها در سایت درج شده است منتقل نمایند. شرکت کنندگان پس انتقال وجه با توجه به اطلاعات درج شده بروی فیش دستگاه خودپرداز ، فرم مربوط به خرید اعتبار را در سایت تکمیل و ارسال میکنند. اطلاعات دریافتی توسط پرسنل سایت بررسی خواهد شد و در صورت صحت اطلاعات ، موجودی حساب کاربر افزایش خواهد یافت.